LENNART JIRLOW. Färglitografi ”Mourlots tryckeri" Signerad L Jirlow. Numrerad 180/310. Vattenstämplad Mourlot Paris.

211936. LENNART JIRLOW. Färglitografi ”Mourlots tryckeri" Signerad L Jirlow. Numrerad 180/310. Vattenstämplad Mourlot Paris.

Bladstorlek 53,5x75,5 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 53,5x75,5 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 1 034