PARTI GLAS. Skålar. 3 st. "Corona" Lars Hellsten. Orrefors. Samt Göran Wärff. Kosta.

211934. PARTI GLAS. Skålar. 3 st. "Corona" Lars Hellsten. Orrefors. Samt Göran Wärff. Kosta.

1 st skål "Corona" i klar glasmassa, höjd 11 cm. Etikettmärkt Orrefors, Sweden
1 st skål "Corona" i klar glasmassa, höjd 8 cm. Etikettmärkt Orrefors, Sweden
Båda i design av Lars Hellsten 1978
1 st skål med slippad dekor, höjd 6,5 cm. Signerad Kosta 56189 Wärff.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 405