BULKRUKOR, 4st, Mässing, 18/1900-tal.

211897. BULKRUKOR, 4st, Mässing, 18/1900-tal.

2st märkta Skultuna
Höjd 21 - 29 cm.

smärre bucklor, repor, ålders och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2st märkta Skultuna
Höjd 21 - 29 cm.

Antal besök: 844