BRICKOR, 3 st, Pastella serien, Nils-Johan. 1950-tal.

211886. BRICKOR, 3 st, Pastella serien, Nils-Johan. 1950-tal.

Mässing, etikettmärkta. Diameter 28 - 30 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 10 188