SOFIA NILSSON. VASER, TRE STYCKEN, GLASERAT STENGODS.

2118711. SOFIA NILSSON. VASER, TRE STYCKEN, GLASERAT STENGODS.

Signerade och daterade 1980-tal, höjd 17,5-25,5 cm.

En med myningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En med myningsnagg.

Antal besök: 524