SYBORD i rokoko-stil. 1900-talet.

211860. SYBORD i rokoko-stil. 1900-talet.

Sybord med mjukt svängda ben, inredd låda med 7 fack med lock och öppet fack
Höjd 75,5 cm
Bredd 60,5 cm
Djup 40,5 cm.

Bruksskick, repor, avslag, bortfall
Låset fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75,5 cm
Bredd 60,5 cm
Djup 40,5 cm.

Låset fungerar ej.

Antal besök: 1 413