TELEFON, bakelit, LM Ericsson, 1900-talets första hälft.

211856. TELEFON, bakelit, LM Ericsson, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 28 cm.

Bruksslitage. Del saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 28 cm.

Bruksslitage. Del saknas.

Antal besök: 1 830