SERVERINGSVAGN i teak, 1960-tal.

211803. SERVERINGSVAGN i teak, 1960-tal.

Längd ca 68 cm, bredd 43,5 cm, höjd 67 cm, handtagshöjd 75 cm.

Små fläckar, repor på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 564