PROPELLER och HYTTVENTIL, 1900-tal.

21177. PROPELLER och HYTTVENTIL, 1900-tal.

Propellerns längd 45, ventilens diameter ca 35 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 412