SABLAR, 5 st 1800-tal.

SABLAR, 5 st 1800-tal.
2117199. SABLAR, 5 st 1800-tal.

Längd ca 62-94 cm.

Slitage. Rostangrepp. Nagg och slag. Parerstång lös på den mindre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62-94 cm.

Antal besök: 749