MOGENS LEANDER. IKON, patinerad metall, signerad.

2117189. MOGENS LEANDER. IKON, patinerad metall, signerad.

22,5 x 5,5 x 22,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 5,5 x 22,2 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 421