LINNESKÅP, med spegelglas, jugend, 1900-tal.

211705. LINNESKÅP, med spegelglas, jugend, 1900-tal.

Längd 97, bredd 52, höjd 230 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 516