KLAS-GÖRAN KLAESSON. FIGUR I FORM AV GAM, HÖGANÄS.

2116712. KLAS-GÖRAN KLAESSON. FIGUR I FORM AV GAM, HÖGANÄS.

Stengods, signerad och daterad 198?, höjd 24 cm.

Tema

Ur en skånsk keramiksamling

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Ur en skånsk keramiksamling

Antal besök: 1 015