SPRITSKÅP, allmoge. 1800-talets mitt.

211670. SPRITSKÅP, allmoge. 1800-talets mitt.

Senare bemålat. Bredd 63, höjd 77, djup 28 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Färgbortfall.

Antal besök: 1 758