PLATT-TV, Grundig 32 VLE 6239 BM. 32 tum.

211650. PLATT-TV, Grundig 32 VLE 6239 BM. 32 tum.

Bordsstativ. Fjärrkontroll och instruktionsbok medföljer.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 930