HYLLA, "String", Nisse Strinning, 1900-talets mitt.

211629. HYLLA, "String", Nisse Strinning, 1900-talets mitt.

Längd 40, bredd 30, höjd 180 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 359