HANS BELLMER. Erotik Vit. Etsning.

2116111. HANS BELLMER. Erotik Vit. Etsning.

Signerad. 83/150
Storlek: 390 x 460 mm
Tryckt på rispapper.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. 83/150
Storlek: 390 x 460 mm
Tryckt på rispapper.

Bruksspår.

Antal besök: 662