TOMTE, 83 cm, 1900-tal.

TOMTE, 83 cm, 1900-tal.
211598. TOMTE, 83 cm, 1900-tal.

Plast och gjutmassa. Stämplad i botten.

Åldersslitage. Baksida med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 560