BÄGARE, Silver, Olof Fernlöf, Göteborg (1720-1766) ca 138 gram.

211597. BÄGARE, Silver, Olof Fernlöf, Göteborg (1720-1766) ca 138 gram.

Konformad. Räfflad fot, samt punsad dekor. Delvis förgylld. Höjd 11 cm.

Mindre bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bucklor och slitage.

Antal besök: 1 322