Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Vintagekläder & Accessoarer
PÄLS, mink, Saga Selected, 1900-tal, ca. stl. 38/40.
211585. PÄLS, mink, Saga Selected, 1900-tal, ca. stl. 38/40.
Rygglängd ca. 110 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygglängd ca. 110 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
999