LJUSKRONA, empirestil, med piggbotten, 1900-tal.

211583. LJUSKRONA, empirestil, med piggbotten, 1900-tal.

Höjd ca 80 cm.

Slitage, lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.

Antal besök: 1 090