GÄSTABUDSKNIV, 1700-tal.

GÄSTABUDSKNIV, 1700-tal.
211549. GÄSTABUDSKNIV, 1700-tal.

Längd utfälld ca 18,5 cm
Klinga med märkning.

Klinga med hack, slitage, möjligtvis skada/renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd utfälld ca 18,5 cm
Klinga med märkning.

Antal besök: 1 490