2115177. LUDVÍK VOLÁK. Stor rumsavdelare.
Design: Ludvík Volák
material. Formpressad och fanerad plywood
Mått: H: 241 cm, B: 120 cm, 16 cm
(Stolen som visas ingår inte i denna auktion och används endast för att visa storleksjämförelsen).
Åldersberoende användningstillstånd, repor, scuffs, fanerskador, fläckar.