LUDVÍK VOLÁK. Stor rumsavdelare.

2115177. LUDVÍK VOLÁK. Stor rumsavdelare.

Design: Ludvík Volák
material. Formpressad och fanerad plywood

Mått: H: 241 cm, B: 120 cm, 16 cm

(Stolen som visas ingår inte i denna auktion och används endast för att visa storleksjämförelsen).

Åldersberoende användningstillstånd, repor, scuffs, fanerskador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Design: Ludvík Volák

Antal besök: 2 915