SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, 1800-talets slut.
21150. SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, 1800-talets slut.
Rektangulär form, dekor av rocailler, akantus och bandstav. Bord med vit marmorskiva. Spegel höjd 157, bredd 65 cm. Konsolbord längd 75, bredd 30, höjd 47 cm.