SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, 1800-talets slut.

21150. SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, 1800-talets slut.

Rektangulär form, dekor av rocailler, akantus och bandstav. Bord med vit marmorskiva. Spegel höjd 157, bredd 65 cm. Konsolbord längd 75, bredd 30, höjd 47 cm.

Slitage, dekordelar skadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, dekordelar skadade.

Antal besök: 1 422