HANS HEDBERG. starkeldsfajans, tryffelvas, Biot, sign.

211482. HANS HEDBERG. starkeldsfajans, tryffelvas, Biot, sign.

Röd glasyr med svarta samt bruna stänk. Höjd 21 cm.

Nagg.

Hans Hedberg (1917–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besök: 1 633