FOLKE ÖSTRÖM. Olja på duk, stilleben, signerad.

21148. FOLKE ÖSTRÖM. Olja på duk, stilleben, signerad.

74 x 92 cm.

Duk något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 92 cm.

Duk något bucklig.

Antal besök: 3 281