LOUIS BASTIN. Etsning.

LOUIS BASTIN. Etsning.
2114676. LOUIS BASTIN. Etsning.

Pojke. Signerad och numrerad 173/260 ex
30x19 cm.

Något gulnat blad.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x19 cm.

Något gulnat blad.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 544