GEORG STOOPENDAAL. Figurer i eka, akvarell, signerad.

211446. GEORG STOOPENDAAL. Figurer i eka, akvarell, signerad.

20 x 26 cm.

Något fläckig.

Georg Stoopendaal (1866–1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 26 cm.

Något fläckig.

Georg Stoopendaal (1866–1953)

Antal besök: 917