CAMPINGSTOLAR,4 stycken samt Trä Låda.

2114285. CAMPINGSTOLAR,4 stycken samt Trä Låda.

Camping stolar 4 stycken.
Höjd ca 80 cm.
Trä låda Kron.

Bruksslitage, repor , fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Camping stolar 4 stycken.
Höjd ca 80 cm.
Trä låda Kron.

Antal besök: 429