ROLAND SVENSSON. "Björkar vid havet", litografi, signerad samt numrerad 120/250.

211398. ROLAND SVENSSON. "Björkar vid havet", litografi, signerad samt numrerad 120/250.

Bladmått ca 49 x 62 cm.

Ej examinerat ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 49 x 62 cm.

Ej examinerat ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 840