HUNDAR, ett par, flintgods, troligen Staffordshire, England, 1800-talets andra hälft.

211367. HUNDAR, ett par, flintgods, troligen Staffordshire, England, 1800-talets andra hälft.

Vita med förgylld dekor. Ögon av glas. Höjd 36 cm.

Slitage samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt krackeleringar.

Antal besök: 853