SOFFBORD SAMT LAMPBORD, bonat trä med smidesbeslag.

211365. SOFFBORD SAMT LAMPBORD, bonat trä med smidesbeslag.

Sent 1900-tal, 61 x61 samt höjd 45 cm, längd 150, bredd 90, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 864