KANNA, svart basalt, Wedgewood, England, 1800-talets slut.

211356. KANNA, svart basalt, Wedgewood, England, 1800-talets slut.

Svart med förgylld samt bronserad dekor. Höjd 17 cm.

Pipen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pipen med lagning.

Antal besök: 916