TAKPLAFOND, Art Deco, 1900-talets första hälft.

211329. TAKPLAFOND, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Tre ljuspunkter
Diameter 45, höjd 45 cm.

Ett större nagg på kantens översida, Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljuspunkter
Diameter 45, höjd 45 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 552