OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fransk gatumiljö om våren. Olja på duk. Signerad R Eichborn.

211255. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fransk gatumiljö om våren. Olja på duk. Signerad R Eichborn.

59x71,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x71,5 cm.

Antal besök: 1 074