THORVALD RYGAARD. Olja på duk, signerad och daterad 1923.

211251. THORVALD RYGAARD. Olja på duk, signerad och daterad 1923.

Vinterlandskap. Ca. 43x60 cm.

Mindre slitage på duk längs med ram.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterlandskap. Ca. 43x60 cm.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Antal besök: 1 375