HÖRNSKÅP, fur, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, fur, 1800-tal.
211186. HÖRNSKÅP, fur, 1800-tal.

Längd 78, bredd 49, höjd 124 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 936