DRÄNGASKÅP, drickamålad, 1800-tal.

211181. DRÄNGASKÅP, drickamålad, 1800-tal.

Längd 80, bredd 44, höjd 165 cm.

Slitage, skador samt lister saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 875