STELLAN WIDHOLM. Olja på pannå. Stilleben med äpplen. Osignerad.

211172. STELLAN WIDHOLM. Olja på pannå. Stilleben med äpplen. Osignerad.

46x38 cm.
A Tergo 1986 Stellan Widholm målade detta på ? skola.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Antal besök: 1 055