Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
SVEN ERICSON. "Musik". Akryl på pannå. Signerad och daterad -66.
211158. SVEN ERICSON. "Musik". Akryl på pannå. Signerad och daterad -66.
25,5x35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25,5x35 cm.
Garpenhus Auktioner
4 263