HÅKAN BERG. Färglitografi. "Himmel" Signerad Hå Berg. Numrerad 299/300.

211154. HÅKAN BERG. Färglitografi. "Himmel" Signerad Hå Berg. Numrerad 299/300.

Bladstorlek 55x53 cm.

Originalmapp smutsig.
Litografi smutsig med liten fläck.
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 55x53 cm.

Originalmapp smutsig.
Oramad.

Antal besök: 834