BORD, Art Decó, 1930-tal.

BORD, Art Decó, 1930-tal.
2111268. BORD, Art Decó, 1930-tal.

Höjd 60 cm
Bordsskiva: 59,5 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm
Bordsskiva: 59,5 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Antal besök: 681