POLHEMSLÅS med NYCKEL, miniatyr, metall, 1800-tal.

211076. POLHEMSLÅS med NYCKEL, miniatyr, metall, 1800-tal.

Höjd ca. 2,3 cm(exclusive pinne".

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 470