PAUL GERHARD. Akvarell. Komposition med man. Signerad Paul Gerhard.

211058. PAUL GERHARD. Akvarell. Komposition med man. Signerad Paul Gerhard.

22x16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x16 cm.

Antal besök: 894