LYCKOTROLL, 9 st, Dam, 1900-tal.

2110406. LYCKOTROLL, 9 st, Dam, 1900-tal.

Olika modeller. Höjd 8-22 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller. Höjd 8-22 cm.

Ytslitage. Repor och märken.

Antal besök: 535