TENNSTOP, 3 st, 1800-tal.

TENNSTOP, 3 st, 1800-tal.
210945. TENNSTOP, 3 st, 1800-tal.

3 tennstop varav ett stämplat Johan Petter Fagerström. Höjd mellan 18,5-21 cm.

Åldersslitage. Diverse lagningar, bucklor och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 124