EKE BJERÉN. Tuppen, Keramiktavla, Gustavsberg, signerad Eke Bjerén.

210894. EKE BJERÉN. Tuppen, Keramiktavla, Gustavsberg, signerad Eke Bjerén.

No A 108
33 X 14,5 cm.

smärre ålders och bruksslitage, obetydliga nagg.

Eke Bjerén (1943–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

No A 108
33 X 14,5 cm.

Eke Bjerén (1943–1999)

Antal besök: 4 166