210877. GRAFIKMAPP, Astri Bergman Taube & Evert Taube, 6 litografier, Numrerade H.C XXVII/XXXX.
Signerade Astri Bergman Taube, bladstorlek ca 45 x 55 cm
Inramat försättsblad medföjer, signerat, bladstorlek ca 65 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram, mapp med fläckar.