SAMEARBETEN, 2 st, Samekniv, Kåsa.

21086. SAMEARBETEN, 2 st, Samekniv, Kåsa.

Signerad NH resp. LA, knivens längd inkl. slida ca 26 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 345