LILLEMOR RUDOLF HALL. Olja på duk, "Figur i ljust rum", signerad LR.
210854. LILLEMOR RUDOLF HALL. Olja på duk, "Figur i ljust rum", signerad LR.
53 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 73 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
802